KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696145

nr 1569 6145

Oidentifierad konstnär. Man med värja. Olja på pannå, ej signerad, 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:35:00